krátky popis banneru
akcia na zvierky BERNER
ODIE’S WOOD BUTTER

Odie’s Wood Butter sa môže používať samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s. Tento produkt je vysokou koncentráciou Odie’s Oil a zaručí lesk a trvácnosť v jednej vrstve.
Rovnako ako originálny Odie’s Oil, Odie’s Wood Butter neobsahuje žiadne sušiace látky alebo toxické chemikálie a navyše všetky ingrediencie sú potravinársky nezávadné.
Formulovaný na účinnosť aj na najviac olejnatých drevinách, Odie’s Wood Butter je vhodný na všetky druhy dreva, exotické aj domáce. Používa sa ako jemný vosk na zvýšenie lesku a ochrany s pridanými benefitmi oleja. Takto môžete dosiahnuť efekt pololesku.
Odie’s Wood Butter je vhodný pre sústruhárov. Používa sa na mokré a/alebo problematické drevo na redukciu potreby kontroly a napomáha pomalému sušeniu mokrého dreva. Pre mimoriadne výsledky použite na vrstvu Odie’s Oil, Oxi Oil alebo Super Penetrating Oil pri práci s mokrým drevom.
Odie’s Wood Butter je vhodný na všetky aplikácie ako originálny Odie’s Oil, všetky interiérové a exteriérové aplikácie: lode, dvere, podlahy, terasy, brány, nábytok, terasový nábytok, misky, lopáre, kuchynské doplnky, hračky, šperky a podobne.
Dá sa kúpiť aj v tmavej verzii.
Zloženie: 50% oleje, 50% vosky.
Dostupný v znovu použiteľných sklenených pohároch s objemom 266 ml.

S týmto produktom máme vlastné a reálne skúsenosti, v prípade akýchkoľvek otázok k produktom Odies nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi poradíme a zodpovieme Vaše otázky. 
Prípadne nás rovno navštívte :)Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)