krátky popis banneru
ODIE’S SUPER PENETRATING OIL

Redšia verzia Odie’s Oil, na hlbší prienik do materiálu. Ak je to možné, pre maximálnu ochranu, použite originálny Odie’s Oil. Jednoduchá aplikácia na ťažké, veľké alebo nerovné/drsné povrchy. Dodá povrchu matný efekt bez lesku.
Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plasty a kožu. Vhodný na autá až po zruby. Odporúča sa pre továrne, pretože je kompatibilný s výrobnými linkami.
Vodeodolný, odolný voči hrdzi, omladzuje, obnovuje, skrášľuje, uzatvára a chráni.
Jednoducho sa aplikuje sprejom, štetcom, vtieraním alebo valčekom!
Dostupný vo fľašiach s objemom 946 ml.

S týmto produktom máme vlastné a reálne skúsenosti, v prípade akýchkoľvek otázok k produktom Odies nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi poradíme a zodpovieme Vaše otázky. 
Prípadne nás rovno navštívte :)


Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)