krátky popis banneru
AKCIA-20%

ODIE’S SUPER PENETRATING OIL - 946ml

ODIE’S SUPER PENETRATING OIL - 946ml
  • ODIE’S SUPER PENETRATING OIL - 946ml
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
19HB-OSPO32
Bežná cena: 210.00,- € / ks, Ušetríte: 42.00,- € / ks (20%)
168.00,- €Cena
Na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
ODIE’S SUPER PENETRATING OIL

Redšia verzia Odie’s Oil, na hlbší prienik do materiálu. Ak je to možné, pre maximálnu ochranu, použite originálny Odie’s Oil. Jednoduchá aplikácia na ťažké, veľké alebo nerovné/drsné povrchy. Dodá povrchu matný efekt bez lesku.
Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plasty a kožu. Vhodný na autá až po zruby. Odporúča sa pre továrne, pretože je kompatibilný s výrobnými linkami.
Vodeodolný, odolný voči hrdzi, omladzuje, obnovuje, skrášľuje, uzatvára a chráni.
Jednoducho sa aplikuje sprejom, štetcom, vtieraním alebo valčekom!
Dostupný vo fľašiach s objemom 946 ml.

S týmto produktom máme vlastné a reálne skúsenosti, v prípade akýchkoľvek otázok k produktom Odies nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi poradíme a zodpovieme Vaše otázky. 
Prípadne nás rovno navštívte :)


Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)