krátky popis banneru
THE UNIVERSAL FINISH & POLISH

# Tento produkt si u nás môžete vyskúšať #

Odie’s Oil je vhodný na všetky druhy dreva, exotické aj domáce. Formulovaný na účinnosť aj na najviac olejnatých drevinách. Vekom sa zlepšuje, stáva sa trvácnejším a krajším!
Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
Odie’s Oil je vhodný na aplikácie v interiéri a exteriéri: lode, dvere, podlahy, terasy, brány, nábytok, terasový nábytok, misky, lopáre, kuchynské doplnky, hračky a podobne.
Odie’s Oil je skvelý pre sústruhárov.
Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Neobsahuje žiadne sušiace látky ani toxické chemikálie. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie.
„Bez rozpúšťadiel“ znamená, že tam nie je takmer nič, čo sa môže vypariť a tak všetko, čo dáte na drevo, zostane v dreve. Odie’s Oil pokryje niekoľkonásobok plochy bežných povrchových úprav dreva. Až 20-krát vyššia výťažnosť v porovnaní s bežne dostupnými finišmi. Výťažnosť sa môže líšiť v závislosti od hustoty dreva a jeho poróvitosti.
Dostupný v 3 variantoch:

  • THE UNIVERSAL FINISH & POLISH 266 ml
  • FINISH FOR WOOD FLOORS (odporúčame na podlahy) 266 ml
  • EXTRAORDINARY FINISH AND STABILIZER (odporúčame na nábytok) 266 ml

Zloženie: 70% oleje, 30% vosky
Dostupný v znovu použiteľných sklenených pohároch s objemom 266 ml.

Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)