krátky popis banneru
ODIE’S OXI OIL

Odie’s Oxi Oil vytvára neuveriteľný kontrast. Čierne časti krásne „vyskočia“! Používa sa na prirodzené stmavnutie akéhokoľvek dreva vekom. Vhodný na mahagón a ďalšie tmavé druhy dreva.
Vhodný na aplikácie v interiéri: dvere, podlahy, nábytok, misky, lopáre, kuchynské doplnky, hračky a podobne.
Rovnako ako originálny Odie’s Oil, Odie’s Oxi Oil je potravinársky nezávadný, bez obsahu rozpúšťadiel, toxických chemikálií a sušiacich látok.
Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
Odie’s Oxi Oil je vhodný na všetky druhy dreva, exotické aj domáce.  Formulovaný na účinnosť aj na najviac olejnatých drevinách. Odie’s Oxi Oil je skvelý pre sústruhárov.
Dostupný v znovu použiteľných sklenených pohároch s objemom 266 ml.

S týmto produktom máme vlastné a reálne skúsenosti, v prípade akýchkoľvek otázok k produktom Odies nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi poradíme a zodpovieme Vaše otázky.
Prípadne nás rovno navštívte :)


Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)