krátky popis banneru
FINISH FOR WOOD FLOORS

Odie’s Oil je vhodný na všetky druhy dreva, exotické aj domáce. Formulovaný na účinnosť aj na najviac olejnatých drevinách. Vekom sa zlepšuje, stáva sa trvácnejším a krajším!
Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
Odie’s Oil je vhodný na aplikácie v interiéri a exteriéri: lode, dvere, podlahy, terasy, brány, nábytok, terasový nábytok, misky, lopáre, kuchynské doplnky, hračky a podobne.
Odie’s Oil je skvelý pre sústruhárov.
Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Neobsahuje žiadne sušiace látky ani toxické chemikálie. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie.
„Bez rozpúšťadiel“ znamená, že tam nie je takmer nič, čo sa môže vypariť a tak všetko, čo dáte na drevo, zostane v dreve. Odie’s Oil pokryje niekoľkonásobok plochy bežných povrchových úprav dreva. Až 20-krát vyššia výťažnosť v porovnaní s bežne dostupnými finišmi. Výťažnosť sa môže líšiť v závislosti od hustoty dreva a jeho poróvitosti.
Dostupný v 3 variantoch:

  • THE UNIVERSAL FINISH & POLISH 266 ml
  • FINISH FOR WOOD FLOORS (odporúčame na podlahy) 266 ml
  • EXTRAORDINARY FINISH AND STABILIZER (odporúčame na nábytok) 266 ml

Zloženie: 70% oleje, 30% vosky
Dostupný v znovu použiteľných sklenených pohároch s objemom 266 ml.


Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)