krátky popis banneru
AKCIA-20%

ODIE’S DARK

ODIE’S DARK
  • ODIE’S DARK
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
19HB-ODO9
Bežná cena: 84.90,- € / ks, Ušetríte: 16.98,- € / ks (20%)
67.92,- €Cena
Na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
ODIE’S DARK

Tento špeciálny produkt Odie’s obsahuje prírodné oxidujúce oleje, ktoré stmavia drevo nielen po aplikácii, ale aj vekom. Dodá drevu kontrast a vzhľad patiny. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s na dosiahnutie vyššieho lesku a ligotu.
Produkty Odie’s Dark vytvoria neuveriteľný kontrast. Čierne časti krásne „vyskočia“. Výborne sa hodí k mahagónu a ostatným tmavším druhom dreva ako eben.
Výsledná hĺbka tmavých častí a bohatá patina sú neporovnateľné oproti použitiu moridiel.
Vhodný na interiérové použitie. Dvere, podlahy, nábytok, misky, hračky a podobne.
Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.
„Bez rozpúšťadiel“ znamená, že tam nie je takmer nič, čo sa môže vypariť a tak všetko, čo dáte na drevo, zostane v dreve. Odie’s Oil pokryje niekoľkonásobok plochy bežných povrchových úprav dreva. Až 20-krát vyššia výťažnosť v porovnaní s bežne dostupnými finišmi. Výťažnosť sa môže líšiť v závislosti od hustoty dreva a jeho poróvitosti.
Dostupný v 2 variantoch:

  • Odie’s Dark Oil
  • Odie’s Dark Butter

Dostupný v znovu použiteľných sklenených pohároch s objemom 266 ml.


Odieʹs ( Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA.
Odie’s Oil je finálna povrchová úprava dreva a jeho stabilizátor – bez rozpúšťadiel, netoxický, potravinársky nezávadný a účinný už v jednej vrstve. Môže sa použiť na akékoľvek interiérové a exteriérové aplikácie. Používa sa na drevo, kameň, betón, hlinu, tehlu, kov, plast a kožu. Neobsahuje žiadne chemikálie, tvrdidlá alebo sušidlá. Neobsahuje ani žiadne „výplne“ alebo rafinované oleje nízkej kvality na riedenie produktu, aby bol produkt lacnejší na výrobu, napriek tomu pokryje 20-násobok plochy bežných povrchových úprav dreva.
Každá zložka Odie’s Oil je vyberaná na základe čistoty a kvality pre zaručenie jej efektívnosti v tajnom zložení Odie’s Oil. Surové materiály sú následne zmiešané v špeciálnom, ručnom procese, ktorý zaručí efektívny a prvotriedny/mimoriadny finiš a stabilizátor. Odie’s Oil má smotanovú, jemne jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou a bez obsahu škodlivých prchavých organických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)