Košík:1 ks
cena:51.60,- €
5/5
 Doprava
DPD
krátky popis banneru
NANOPROTECH pre motoristov

Vlhkosť a oxidácia sú tá najväčšia pohroma pre každú elektrickú aj elektronickú súčasť auta, motorky či štvorkolky. Problémy so vzlínajúcou sa vodou do elektroinštalácie riešia najmä terénni jazdci, ale takýmto problémom sa nevyhnú ani bežní vodiči. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Electric prichádza s riešením ako sa  podobným problémom vyhnúť. Využíva totiž nanočastice, vďaka ktorým dokáže účinne zaizolovať vodiče, ochrániť elektroinštaláciu pred oxidáciou a prečistiť už zoxidovanú autoelektroniku.

NANOPROTECH Auto Moto Electric používajú ako servisní technici, tak aj samotní motoristi. Výborné referencie získava predovšetkým od majiteľov offroad-u a motokrosových motoriek. Pomáha ale likvidovať oxidáciu a chrániť elektroniku pred vlhkosťou  aj motoristom, ktorí extrémnej záťaži neholdujú.

Ako spreje NANOTECH fungujú?

Spreje obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikovaní zachytia na kovovom povrchu a vytvoria na ňom nepreniknuteľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Naviac ešte zaizoluje vodiče a zabráni tak prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia – čím zabráni skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúcou vrstvou korózie, zachytia sa priamo na kovovový povrch a tým uľahčia jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty do 10kV.
Sprej NANOTECH Auto Moto Anticor je vytvorený tak, aby vydržal aj rýchle výkyvy teplôt, ku ktorým dochádza v motorovom priestore.

Ako Vám môže sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor pomôcť?


 Prevencia porúch
Pre motoristov nie je prekvapivá informácia, že väčšina porúch na aute či motorke je spôsobená oxidáciou elektroniky. Aplikujte sprej NANOPROTECH Auto Moto Electric na vlhkosťou ohrozené miesta. Po 15-tich minútach vytvorí sprej ochranný nanofilm, ktorý zabráni oxidácii elektroinštalácie a tým aj mnohým problémom, ktoré by na technike inak vlhkosť spôsobila. Naviac tým predĺžite živostnosť zariadení.
 


Záchrana navlhnutej elektroniky
Nanočastice dokážu vytesniť vlhkosť aj zo zariadení, do ktorých už voda natiekla. Pokiaľ nie je neošetrená autoelektronika vodou fatálne poškodená, NANOPROTECH Auto Moto Electric dokáže obnoviť jej funkciu. Zabráni tak aj oxidácii a tak ochráni zasiahnuté prístroje aj pred ďalšími negatívnymi následkami.
Odstraňuje oxidáciu
Účinný roztok obsahuje nanočastice, ktoré prenikajú už existujúcou vrstvou korózie a pôsobia priamo na povrchu kovu. Vrstvu oxidu je tak možné jednoducho odstrániť napríklad kefou. Elektronika bude naviac ďalej chránená pred oxidáciou vďaka tenkému konzervačnému a vodeodolnému nanofilmu. 
Čistí kontakty
NANOPROTECH Auto Moto Electric taktiež čistí oxidáciou uanesené kontakty a minimalizuje prechodový odpor. Môže tak rýchlo obnoviť funkciu elekktroniky, ktorá bola koróziou narušená. Bez problémov vyčistí konektory, kontakty na batérii, kontakty v poistkách a podobne.
 
  Ochrana pred skratom
Nanočastice v roztoku tvoria dokonalý izolačný nanofilm, ktorý zabraňuje elektrickému prúdu, aby unikal z obvodu. V praxi to znamená, že pokiaľ do ošetrenej elektroinštalácie natečie voda – nedôjde ku skratu a zničeniu zariadenia


 


Technické vlastnosti:
 • pôsobí ako antikorózna a izolačná ochrana
 • odolá teplotám od  -80°C do +160°C
 • pôsobí po dobu až 1 roka
 • spotreba: cca 50ml na 1m2
 • obsah: 150ml
Tipy na použitie:
 • batérie a ich kontakty
 • konektory a kontakty
 • rozvodové a poistkové skrine
 • servá a krokové motory
 • alternátory a indukčné cievky
 
Návod na použitie:
Sprej aplikujte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami
 • Pred nanesením je potrebné sprej poriadne pretrepať
 • Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20 – 30cm), alebo sprej použite priamo na ošetrené miesto (zatuhnuté skrutky a pod.)
 • Počkajte 10 – 15 mminút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite
 
Zloženie:
Výrobok NANOPROTECH obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propan-butan a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Vyrobené v EU
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)