Košík:je prázdny
cena:0.00,- €
5/5
 Doprava
DPD
krátky popis banneru
NANOPROTECH pre motoristov

Trápí Vaše vozidlo hrdza, solené cesty, škrípajúce pánty či zatuhnuté zámky?  Práve ste našli  ten najideálnejší prípravok na ochranu Vášho auta, štvorkolky, alebo motorky pred koróziou a v extrémnych podmienkach. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor dokáže všetky tieto Vaše problémy vyriešiť. Jeho špeciálne zloženie totiž využíva nanotechnológiu a vďaka tomu dosahuje výrazne lepšie výsledky ako podobné prípravky konkurencie.

Prispôsobený potrebám motoristov.
 
Oproti ostatným sprejom rady NANOPROTECH sa Auto Moto Anticor vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti rýchlym zmenám teploty typickým pre motorový priestor. Bol vyvinutý pre potreby motoristov a získava výborné referencie ako od pretekárov či milovníkov veteránov tak aj bežných užívateľov.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú?
 
Spreje využívajú menšie než miskrosopické častice, ktoré po aplikácii naplnia aj tie najmenšie trhliny, nerovnosti  a póry. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná bariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom naviac silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo.
Sprej NANOTECH Auto Moto Anticor je vytvorený tak, aby vydržal aj rýchle výkyvy teplôt, ku ktorým dochádza v motorovom priestore.

Ako Vám môže sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor pomôcť?


 Chráni pred koróziou
Už po 15-tich minútach po nanesení roztoku NANOPROTECH Auto Moto sa na  ošetrovanom kovovom povrchu vytvorí odolný film z nanočastíc. Ten vytesní    vlhkosť a vďaka nanotechnológii zabráni korózii na výrazne dlhšiu dobu ako podobné konkurenčné výrobky.

Odolá slanému prostrediu
Zimné obdobie spojené so soľou na cestách je bezpochyby najnáročnejšie obdobie pre naše autá. Soľ dokáže behom niekoľkých sezón spôsobiť nemalé problémy s koróziou aj na nových vozidlách. Keby však boli ohrozené časti najmä na podvozku auta ošetrené pred zimnou sezónou sprejem NANOPROTECH Auto Moto Anticor, zostanú zakonzervované a soľ im už neuškodí.
 


Odstraňuje hrdzu
Ak máte staršie auto, alebo motorku ktorá už miestami začína podliehať korózii tak sprej Auto Moto Anticor je pre Vás ideálne riešenie. Aplikujte roztok na zkorodovaný kov a nechajte niekoľko desiatok minút pôsobiť (čas záleží na závažnosti korózie). Vrstva nanočastíc medzitým prenikne hrdzou na samotný kov. Potom už len stačí očistiť povrch handrou, alebo pri ťažších prípadoch kefou. Odstránite tak koróziu a zabránite aj jej ďalšiemu šíreniu.Premazáva spoje
Stačí len pár kvapiek roztoku nanočástic do pántov u dverí a otravného škrípania sa na dlhú dobu zbavíte. Mazivo je možnosť naniesť na všetky pohyblivé mechanické časti, čím zaistíme ich dlhodobé premazanie a konzerváciu.
 
  Povoluje zatuhnuté mechanizmy a skrutky
Roztok sa vyznačuje silnou vzlínavosťou (kapilaritou) a vďaka tomu môžu miniatúrne nanočastice preniknúť aj do veľmi tenkých medzier. Keď potrebujete povoliť napr. zatuhnutú skrutku, aplikujte na ňu dávku NANOPROTECH Auto Moto Anticor a nechajte pôsobiť. Po 10 až 15 minnútach preniknú nanočastice pod hlavu skrutky a ten následne ľahko uvoľníte.
 Chráni pred zamrznutím
Spreje NANOPROTECH si uchovávajú svoje unikátne vlastnosti a schopnosti aj pri extrémne nízkych teplotách. Roztok je preto možné aplikovať napríklad aj do zámku auta, ktorý tak zostane pohyblivý aj v podmienkach hlboko pod bodom mrazu. Sprej doporučujeme naniesť aj na gumové tesnenie okolo dverí, čím zabránite jeho zamrznutiu. Podobne môžete ochrániť aj kryt palivovej nádrže a ďalšie ohrozené časti.
Technické vlastnosti:
 • pôsobí ako antikorózna ochrana
 • odolá teplotám od  -80°C do +160°C
 • pôsobí po dobu až 1 roka
 • spotreba: cca 50ml na 1m2
 • obsah: 150ml
Tipy na použitie:
 • zámky dverí, kufra a kapoty
 • gumové tesnenia dverí
 • závesné a ťažné zariadenia
 • skrutky a matky
 • pánty, kĺbové spoje a čapy
 
Návod na použitie:
Sprej aplikujte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami
 • Pred nanesením je potrebné sprej poriadne pretrepať
 • Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20 – 30cm), alebo sprej použite priamo na ošetrené miesto (zatuhnuté skrutky a pod.)
 • Počkajte 10 – 15 mminút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite
 
Zloženie:
Výrobok NANOPROTECH obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propan-butan a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Vyrobené v EU
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)