krátky popis banneru
krátky popis banneru

Autíčko - magnetka pre deti

  • Pridané: 29.01.2016   |   Autor: pani Mária z Bratislavy   |   74 čítaní / zobrazení
AUTÍČKO - Magnetka pre deti
(článok nám poslala : pani Mária z Bratislavy)

Rada by som Vám priblížila postup výroby magnetky. Doma mám malého 1,5 ročného synčeka, ktorý rád skúma všetko nové a okrem iného ho veľmi zaujímajú všetky dopravné prostriedky a to hlavne autíčka. Doma máme magnetickú nástenku a preto voľba výroby magnetky prišla akosi automaticky. Preto som sa rozhodla, že vyskúšam svoju šikovnosť a kreativitu a pokúsim sa vyrobiť magnetku v tvare autíčka pre malého zvedavca.
Známemu som si dala vyrezať tvar autíčka z dreva, ktoré je z troch kusov, samotné auto a dve kolesá. A to hlavne preto, aby sa náš malý drobec naučil aj skladať. V podstate som vyrobila dva v jednom. Skladačku a zároveň aj magnetku. Hrany som vybrúsila a nastriekala som ich na dopredu zvolené farby. Na zadnú stranu autíčka a kolies som nalepila magnetickú lepiacu pásku z e-shopu Hobbyborg.sk, ktorú mi odporučil po telefonickom rozhovore veľmi milý a ochotný pán z obchodu. Po vyschnutí farieb, bolo v podstate hotovo a náš maličký sa s týmto mojím výtvorom rád hrá dodnes. Magnetka je veľmi ľahká a prichytí  sa na hocijaký kovový predmet v domácnosti.
Da sa k nemu prikresliť pozadie a o zábavu je postarané. Takýmto spôsobom sa dá vyrobiť v podstate magnetka rôznych tvarov a veľkostí. Pri vačších tvaroch sa jednoducho nalepí viac kúskov samolepiacich magnetických pások.
 
Pripájam aj obrázky môjho výtvoru:
 


HOBBYBORG.SK:
Ďakujeme za Váš príspevok a budeme radi ak sa s nami aj nabudúce podelíte o nejaký dobrý nápad.
Body za článok už máte pridelené na účte!


 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár